طراحی سایت تخصصی | سئو سایت هدفمند

تبلیغات در گوگل (ادوردز)

گوگل ادوردز یکی از شاخه های بازاریابی دیجیتال است که به شما کمک می کند تا با پرداخت پول به گوگل، جایگاه بالاتری نسبت به رقبایتان داشته باشید. بدون شک گوگل ادز را میتوان به عنوان زود بازده ترین ابزار بازاریابی دیجیتال شناخت، چراکه بلافاصله بعد از شارژ حساب کاربری خود می توان  نتیجه آن را  دید.  لازم به ذکر است که در  استفاده از  گوگل ادز  نیز همانند  مابقی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ نیاز به دانش و تخصص می باشد.

همانطور که تمامی روش های تبلیغاتی راه حل سریع برای رسیدن به اهداف می باشد، این تبلیغ نیز به همین منظور و برای رسیدن به جایگاه مناسب در گوگل است.  دلیل  تلاش برای کسب رتبه های اول نتایج، استقبال کاربران است که انتخاب اول آن ها، ردیف های اول نتایج می باشد.

قیمت تبلیغات در گوگل

شبکه تبلیغاتی گوگل دارای بسته های تبلیغاتی متنوعی می باشند. شما نیز می توانید براساس اهداف و بودجه خود، هزینه  مناسبی برای گوگل ادوردز داشته باشید. گوگل در این زمان دارای محبوبیت و کاربران زیادی می باشد. شما نیز می توانید با یک نوع سرمایه گذاری بازدهی مناسبی داشته باشید.

البته برای موفقیت باید یک تیم متخصص در این زمینه داشته باشید. در این صورت می توانید هزینه های مربوط به تبلیغات خود را در گوگل ادز به صورت مطلوب بهینه سازی نمایید. انتخاب هزینه های مربوط به و تعیین بودجه بندی برای پیش برد اهداف تبلیغاتی به صورت ساده اما باید با فکر انجام گیرد. بنابراین سعی کنید از مجموعه متخصص تبلیغات مجازی استفاده در کنار خود استفاده نمایید. قطعاً با یک استراتژی مناسب می توانید چندین برابر هزینه تبلیغات را سودآوری داشته باشید.

تبلیغات گوگل با دلار آمریکا

قیمت حواله دلار: 50٬702 تومان

آخرین بروزرسانی: جمعه ۹ تیر – ۲۰:۲۴

بودجه تبلیغات ($)کارمزد (تبلیغات مدیریت شده)هزینه (تبلیغات مدیریت شده)
۵۰ دلار۲۰%۳٬۰۴۲٬۱۲۰
۱۰۰ دلار۱۹%۶٬۰۳۳٬۵۳۸
۲۰۰ دلار۱۷%۱۱٬۸۶۴٬۲۶۸
۳۰۰ دلار۱۵%۱۷٬۴۹۲٬۱۹۰
۵۰۰ دلار۱۳%۲۸٬۶۴۶٬۶۳۰
۷۵۰ دلار۱۲%۴۲٬۵۸۹٬۶۸۰
۱۰۰۰ دلار۱۱%۵۶٬۲۷۹٬۲۲۰
۱۵۰۰ دلار۱۰%۸۳٬۶۵۸٬۳۰۰
۲۰۰۰ دلار۹%۱۱۰٬۵۳۰٬۳۶۰
 

گوگل ادوردز با سئو چه تفاوتی دارد؟

گوگل ادوردز به عنوان یک راه حل فوری برای ارتقاء رتبه وبسایت در نتایج جستجو گوگل می باشد. با توجه به اینکه گوگل سهم زیادی از یازار جهانی را در موتورهای جستجو خود دارد می تواند رتبه بندی در آن را به عنوان یک عنصر مهم در عملکرد وبسایت ها برشمرد. همیشه بهترین وبسایت ها را در صفحه اول نتایج به نمایش می گذارند. شما برای رسیدن به رتبات اولیه جستجو نیاز دارید تا وقت و زمان زیادی را صرف کنید تا به مرور رتبه مربوط به وبسایت خود را ارتقاء دهید. به همین منظور شما نیاز دارید تا از یک متخصص مربوط به سئو در بخش های مختلف استفاده نمایید.

زمانی که گوگل پس از بررسی، سایت شما را به وبسایت برتر ارزیابی نمود، آن زمان سایت شما را در صفحه اول نتایج قرار می دهد. اما اینکه کدام کلمات، مناسب کسب و کار و وبسایت شما می باشد نیز مهم است. بنابراین باید در این زمینه نیز تحقیقات مناسبی به عمل آید. مخاطبان هدف براساس چه کلماتی در حوزه کسب و کاری شما جستجو می کنند. شما به منظور بالا بردن ورودی وبسایت خود نیاز دارید تا در دیدگان مخاطبان قرار گیرید. استفاده از تیم متخصص در این حوزه و پیاده سازی استراتژی مناسب می تواند منجر به خروجی مناسب شود. گوگل ادوردز یک سیستم قوی برای رسیدن به آن جایگاه و بازدهی مناسب در کمترین زمان است.

گوگل ادوردز با سئو چه تفاوتی دارد؟
گوگل ادوردز رسپینا وب

اهمیت گوگل ادوردز

گوگل ادز یا گوگل ادوردز یک سیستم تبلیغاتی است که گوگل برای کمک به کسب و کارهای آنلاین برای دست یابی به بازار هدف خود صورت داده است. زمانی که کاربر متنی را در کادر جستجو، سرچ می کند ،  کلمات در نظر گرفته شده در سایت مورد نظر در نتایج اولیه قرار می گیرد. این تبلیغات می توانند در مکان های خاصی از صفحه نتایج جستجو مشاهده شوند.  که معمولاً در بالا و یا سمت راست نتایج آن  دیده می شود. از طریق گوگل ادز می توانید تبلیغاتی در موتورهای جستجوی گوگل، یوتیوب، گوگل پلی و تمامی  برنامه هایی که با گوگل همکاری دارند.

گول ادوردز از سال ۲۰۱۸  شروع به دریافت تبلیغات از طریق وبسایت مخصوص می کند. کلیه کاربران از سراسر دنیا می توانند از این امکانات استفاده نمایند. شرط لازم برای استفاده از این امکانات، حضور در بخش آنلاین با داشتن یک وبسایت می باشد.

زمانی که شما قصد استفاده از این امکانات را دارید، یک سری کلمات به عنوان کلمات کلیدی خود تعیین می کنید. سپس اگر کاربران در گوگل این کلمات را جستجو نمایند، تبلیغات مربوطه به نمایش گذاشته می شود. از بابت این شرایطی که برای شما فراهم می آورد نیز گوگل هزینه ای دریافت می کند اما در این بخش رسانه ها و روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارد که با کمک یک تیم با تجربه می توانید بیشترین بازدهی را از آن دریافت نمایید. افراد موفق و با تجربه توصیه می کنند تا بر روی این موضوع سرمایه گذاری کنید، میزان بازدهی که از آن ردیافت می کنید بسیار بالاتر از هزینه های مربوط به آن می باشد.

رسپینا وب، ارئه دهنده خدمات گوگل ادوردز

با توجه به حساسیت تبلیغاتی در بخش فضای اینترنت شما باید از یک شرکت حرفه ای و با تجربه در بخش تبلیغاتی استفاده نمایید.برای پیدا کردن بهترین شرکت خدمات گوگل ادوردز نیاز دارید تا تحقیقات بسیاری انجام دهید. رزومه مربوط به آن ها می تواند بهترین کارنامه برای بررسی خدمات های آن ها باشد. گوگل ادز دارای انواع هدف گذاری می باشد، که باید به صورت مناسب انتخاب شود. هدف گذاری متنی، مکانی و هدف یابی شخصی از جمله این موارد است که نیاز است که کاملاً شناخت داشته باشید.

مجموعه رسپینا وب در بخش تبلیغاتی تیم متخصص مربوط به خود را دارد که  در روش گوگل ادوردز نیز این موضوع رعایت شده است. اگر به دنبال خدمات با کیفیت و هزینه اقتصادی می باشید پیشنهاد می کنیم با مشاوران مجموعه تماس حاصل نمایید.

مشاوره رایگان گوگل ادوردز

شرکت رسپینا وب، ارئه دهنده خدمات گوگل ادوردز​

سوالات متداول گوگل ادوردز

 پس از مشاوره رایگان با کارشناسان گوگل ادز رسپینا وب و نتیجه‌گیری در مورد کلمات کلیدی و میزان بودجه، این مراحل طی می‌شود:

  • پرداخت هزینه پکیج انتخابی
  • تکمیل فرم اطلاعات مورد نیاز کمپین توسط شما
  • ساخت اکانت، شارژ حساب و ساخت کمپین توسط کمپین منیجر شما در رسپینا وب

در تمامی مراحل ما در کنار شما هستیم و به سرعت به تمام سؤالات شما جواب خواهیم داد.

زمانی که شما پکیج مورد نظر خود را خریداری می‌کنید ما بلافاصله یک اکانت گوگل ادز به شما اختصاص می‌دهیم و کار انتقال وجه به آن و ساخت کمپین را شروع می‌کنیم. پس از دریافت اطلاعات تکمیلی، تبلیغات شما نهایتا ظرف 48 ساعت فعال خواهد شد.

اما سوالی که همیشه مطرح می‌شود این است که آیا گوگل ادوردز روی سئو تاثیری دارد؟ در جواب باید بگوییم بله.

به صورت کلی سیستم گوگل ادز به صورت مجزا از سیستم سرچ گوگل می‌باشد و تاثیر گوگل ادز بر سرعت تغییر رتبه شما می باشد. فرض کنید شما یک سایت تازه تاسیس هستید با گوگل ادز میتوانید سرعت ایندکس صفحات را بالا ببرید.

برای اینکه در هر کانال تبلیغاتی نتیجه بهتری بگیرید لازم است برای سرویس یا محصول خود این پارامتر ها را همیشه رصد کنید:‌ کیفیت – قیمت – جایگاه نمایش تبلیغ – رقبا

تبلیغات ریمارکتینگ یا ریتارگتینگ برای کاربرانی استفاده می‌شود که قبلا یک بار وارد سایت شما شده اند و شما میتوانید این کاربران را هدف گیری نمایید.

سیستم هوشمند تبلیغات در گوگل به صورت خیلی دقیق جلوی کلیک های هرز را می‌گیرد و علاوه بر این کارشناسان ما با رصد روزانه کمپین‌های شما متوجه این تغییرات می‌شوند و در صورت مشکوک شدن به کلیک هرز از طریق اقداماتی جلوی این کلیک ها را می‌گیرند.

گوگل به صورت هوشمند و برای جلوگیری از کلیک‌های هرز همیشه به ما تبلیغات گوگل را نمایش نمی‌دهد. این شرایط درحالی شدت می‌یابد که شما یکبار تبلیغ را دیده باشید. همچنین باید در نظر داشته باشید دیدن تبلیغ خودتان باعث کاهش نرخ کلیک می‌شود چرا که شما روی تبلیغ خود کلیک نمی‌کنید. به خاطر داشته باشید بهترین و مناسب ترین روش چک کردن تبلیغاتتان، بررسی گزارش‌هاست.

به طور کلی عوامل زیر بر قیمت هر کلیک در گوگل ادز اثر می‌گذارند:
نوع کسب‌وکار، میزان سرچ کلمات کلیدی انتخابی، مرتبط بودن تبلیغ با صفحه مربوطه، تجربه کاربر در صفحه لندینگ و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا