طراحی سایت تخصصی | سئو سایت هدفمند

هویت بصری

المان هایی نظیر رنگ، فونت، لوگو، تاچ پوینت ها، فرم و شکل و … هویت بصری یک برند را تشکیل می دهند. این المان ها به تنهایی معنی و مفهوم خاصی را به مخاطب القا نمی کنند و کنار هم بودن آن ها معنی و مفهوم مطلوب را به مخاطب برند انتقال می دهند.

هویت بصری برند (Visual Brand Identity)، درک مشتری از شما و برندتان است. این درک زمانی کامل و مطلوب می شود که در انتخاب المان ها دقت خاصی شود تا بتوانیم بر اساس استراتژی و ساختار فکری سازمان مفاهیم مورد نظر انتخاب شوند. 

هویت بصری
خدمات گرافیک و هویت بصری
طراحی لوگو

طراحی لوگو

برند بوک

برند بوک

ست اداری

ست اداری

پوستر

طراحی پوستر

بیلبورد

بیلبورد

لیبل و بسته بندی

لیبل و بسته بندی

طراحی کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور

بنر استند

بنر استند

تعرفه خدمات گرافیکی

انواع طراحی آرم و لوگو

طراحی نماد برند بر اساس شرایط برند، در سه دسته بندی ایده پردازی و اجرا می گردد.
مونوگرام:در طراحی به روش مونوگرام از حروف اول نام تجاری استفاده می شود. مانند حرف M در لوگو مک دونالد. در زمان طراحی لوگو، استراتژی مجموعه حرف اول را میزند به همین منظور اگر استراتژی مجموعه با بهره گیری از این روش همخوانی داشته باشد توصیه می شود تا از طراحی لوگو مونوگرام استفاده شود.
پیکتوگرام:این سبک شامل نماد، تصاویر، آیکون و یا شمایل گرافیکی مفهومی است. تصاویر از گذشته تا به امروز بهترین و سریع ترین راه انتقال پیام و مفهوم بوده اند، بنابراین تاثیر و ماندگاری لوگو تصویری بر روی ذهن مخاطب بیشتر میباشد. این سبک از طراحی لوگو مناسب برندهایی میباشد که قصد دارند تصویری ماندگار از کسب و کار خود را روی ذهن مخاطب به یادگار بگذارند.
لوگو تایپ:نوعی لوگو نوشتاری است به این شکل که در طراحی نشان تجاری، نام برند در چارچوب فونت های مرسوم یا خارج از این چارچوب و به صورت دستی ولی کاملا ساده و جذاب طراحی می گردد. این روش به طراحی لوگوتایپ یا تایپ فیس برند نیز معروف است. این سبک از لوگو برای شرکت هایی که دارای نام تجاری خاص و کوتاه هستند قابل استفاده است.

طراحی آرم و لوگو
طراحی ست اداری

طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری را می توان به عنوان یکی از ملزومات هر برندی دانست چرا که کمک شایانی در شکل گیری هویت و شخصیت برند می کند. به همین جهت می شود در زمان طراحی هویت بصری برند، توجه ویژه ای به تمام موارد مورد نیاز در ملزومات ست اداری نظیر، رنگ سازمانی، لوگو، لوگوتایپ، فونت، تاچ پوینت ها و … شود.

پوستر و تراکت

ست اداری از جمله ملزومات هر برندی است. این موضوع کمک شایانی به شکل گیری هویت و شخصیت برند خواهد کرد.

پوستر و تراکت از جمله موارد هویت بصری است که نیازمند به دقت زیاد در زمان طراحی گرافیکی می باشد چرا که این موارد جدا از این که از ملزومات هویت بصری می باشند، دارای تاثیرات کتمان ناپذیری در دید مخاطب می باشند

طراحی پوستر

تعرفه طراحی هویت بصری

هزینه مربوط به تهیه هویت بصری برندها دارای نرخ های مختلف می باشند. با توجه به کیفیت  کار و همچنین تنوع المان های  مربوط به برند شما قیمت آن نیز تغییر می کند.  در شرکت های  مختلف نیز شما بر اساس تجربه  و  کیفیت خروجی پیشنهادات متنوعی دریافت  می کنید.

بنابراین نیاز است تا قبل از سپردن کار و پرداخت هزینه مربوط به تدارک هویت بصری، جلسه ای برای هماهنگی شکل گیرد. مجموعه رسپینا وب نیز برای این بخش مراحل کاری مربوط به خود را دارد. با توجه به اینکه فرایند تهیه هویت بصری در رسپینا وب به صورت تخصصی و با تلاش صورت می گیرد بنابراین سعی می شود از همان ابتدا در مسیر درست قدم برداریم.

شما نیز اگر در فعالیت خود به دنبال بهترین تصویر سازی از کسب و کار خود می باشید می توانید مجموعه رسپینا وب را همراه خود داشته باشید.  سعی نمودیم  از  بهترین  افراد  متخصص  در بخش هویت بصری  استفاده  کنیم  تا در تمامی  خدمات  دهی  خود  این  موضوع  به  بهترین شکل صورت گیرد.  پیام خود به بهترین  شکل از طریق تصاویر  به  مخاطبان خود  انتقال دهید.

هزینه هویت بصری

فرم درخواست مشاوره هویت بصری رسپینا وب

تماس با ما هویت بصری

سوالات متداول

عناصر اصلی هویت نام تجاری شامل لوگو، رنگ، فونت، محتوای متنی و بصری، آیکون و المان، شخصیت، کاراکتر و مسکات، شعار، اساسنامه هویت، صدا و آوا، رزومه به زبان فارسی و انگلیسی میباشد.

هویت بصری ای خوب و مطلوب است که انعطاف پذیر، دقیق و متناسب با محصولات یا خدمات ارائه شده باشد چرا که هویت بصری ابزاری است برای برقراری ارتباط میان مخاطب با شخصیت و ارزش های برند تجاری شما

هرچه هویت برند شما بیشتر رشد و توسعه یابد به برندی مطرح تبدیل شوید ،در نتیجه آگاهی از تجارت شما نیز رشد خواهد کرد که در نهایت رشد تجارت و کسب و کار شما را به دنبال خواهد داشت.

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی داره، اما اگر زمینه فعالیت شما در سطح بین المللی است لوگو انگلیسی و در غیر این صورت لوگو فارسی گزینه مناسبی برای شما میباشد.

ست اداری از ملزومات هر برندی است که شامل: کارت ویزیت، سربرگ، اوراق اداری، فاکتور، پاکت نامه، لیبل و انواع هدایای تبلیغاتی و… میباشد؛ اما الزامی به استفاده از همه این موارد وجود ندارد و باید متناسب با نیاز برند از آنها استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا